wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Powiat Garwoliński

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)
Agnieszka Gromół Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Dyrektor)
Justyna Anna Kender-Ochnik Kierownik Referatu Praw Jazdy (Kierownik )
Janusz Kowalski Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu (Dyrektor)
Bartłomiej Kozyra Sekretarz Powiatu Garwolińskiego (Sekretarz)
Iwona Teresa Kurowska Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego (Wicestarosta )
Diana Kwiatkowska Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego (Dyrektor)
Robert Ochnio Dyrektor Wydziału Komunikacji (Dyrektor )
Jerzy Piesio Sekretarz Powiatu Garwolińskiego (Sekretarz)
Małgorzata Jolanta Serzysko Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (Dyrektor)
Anna Jolanta Szeląg Dyrektor Wydziału Budownictwa (Dyrektor)
Dariusz Tarczyński Dyrektor Wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego (Dyrektor)
Mirosław Marek Walicki Starosta Powiatu Garwolińskiego (Starosta )
Jolanta Zawadka Skarbnik Powiatu Garwolińskiego (Skarbnik )
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)
Marzena Andrzejewska ds. wydawania licencji i zaświadczeń (inspektor)
Anna Arczyńska pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych (pracownik I stopnia)
Elżbieta Bajdor wieloosobowe ds. prowadzenia kancelarii (inspektor)
Dominika Baran ds. geodezyjnych i Narady Koordynacyjnej (pomoc administracyjna)
Damian Baran ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)
Piotr Barej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)
Adam Barwicki ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)
Adam Bela specjalista ds kontroli (specjalista)
Katarzyna Błachnio sekretariat Starosty/Wicestarosty (inspektor/podinspektor/pomoc administracyjna )
Hanna Błażejczyk ds. uzgadniania - usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu, uzgodnienia dokumentacji z Zespołem Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (inspektor)
Luiza Bogucka Inspektor Ochrony Danych (inspektor IDO)
Luiza Bogucka Pełnomocnik ds informacji niejawnych (pełnomocnik)
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)
Paweł Budyta Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów (Kierownik)
Maria Całka ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)
Iwona Celej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)
Justyna Cichecka wieloosobowe ds. edukacji (inspektor)
Magdalena Ciołek ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)
Andrzej Cmiel wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)
Aneta Długosz wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)
Mariola Domarecka ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 1 (inspektor)
Andrzej Dziudzik ds. obronnych i kancelarii tajnej (inspektor)
Urszula Febert ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)
Strona 1 z 5 (113 pracowników)Poprzednia[1]2345Następna
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Marzena Andrzejewska ds. wydawania licencji i zaświadczeń (inspektor)Wydział Komunikacji
Anna Arczyńska pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych (pracownik I stopnia)Sekretarz Powiatu Garwolińskiego
Elżbieta Bajdor wieloosobowe ds. prowadzenia kancelarii (inspektor)Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Dominika Baran ds. geodezyjnych i Narady Koordynacyjnej (pomoc administracyjna)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Damian Baran ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)Wydział Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego
Piotr Barej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Adam Barwicki ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Adam Bela specjalista ds kontroli (specjalista)Audytor Wewnętrzny
Katarzyna Błachnio sekretariat Starosty/Wicestarosty (inspektor/podinspektor/pomoc administracyjna )Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Hanna Błażejczyk ds. uzgadniania - usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu, uzgodnienia dokumentacji z Zespołem Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Luiza Bogucka Inspektor Ochrony Danych (inspektor IDO)Inspektor Ochrony Danych
Luiza Bogucka Pełnomocnik ds informacji niejawnych (pełnomocnik)Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)Wydział Finansowy
Paweł Budyta Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów (Kierownik)Wydział Komunikacji
Maria Całka ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)Wydział Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego
Iwona Celej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Justyna Cichecka wieloosobowe ds. edukacji (inspektor)Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
Magdalena Ciołek ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Andrzej Cmiel wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)Wydział Budownictwa
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności Spr. Społ. i Obywatelskich
Aneta Długosz wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)Wydział Budownictwa
Mariola Domarecka ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 1 (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Andrzej Dziudzik ds. obronnych i kancelarii tajnej (inspektor)Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności Spr. Społ. i Obywatelskich
Urszula Febert ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Strona 1 z 5 (113 pracowników)Poprzednia[1]2345Następna
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Kierownicy powiatowych jednostek organizacyjnych
   Marzena Tudek (Dyrektor szkoły)   2019-04-30
   Małgorzata Sylwesiuk (Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Nr 1 w Garwolinie)   2019-04-30
   Krzysztof Żochowski (Kierownik )   2019-04-30
   Marcin Zboina (Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie )   2019-04-30
   Lilla Nawrocka (Dyrektor)   2019-04-30
   Joanna Ostrowska (Dyrektor )   2019-04-30
   Andrzej Budrecki (Dyrektor )   2019-04-29
   Andrzej Boduch (p.o. dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych i Pogotowia Opiekuńczego w Izdebnie )   2019-04-29
   Katarzyna Gągała (Dyrektor)   2019-04-29
   Marek Dariusz Jonczak (Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Garwolinie)   2019-04-29
   Regina Alina Gromoł (Dyrektor )   2019-04-26
   Jadwiga Trzeciak (p.o. Dyrektora )   2019-04-24
   Janina Maria Kula (Dyrektor PCPR)   2019-04-24
   Ewa Flaga (Dyrektor )   2019-04-23
   Waldemar Kuszmierek (dyrektor)   2019-04-23
   Beata Pasternak (Dyrektor)   2019-04-23
   Beata Pasternak (Dyrektor)   2019-04-23
   Leszek Dariusz Urawski (Dyrektor )   2019-04-18
   Grzegorz Szymczak (p.o. Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie )   2019-04-10
   Marzena Tudek (Dyrektor szkoły)   2019-02-27
   Marcin Zboina (Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie )   2019-01-11
 [Rozwiń]Osoby wydające decyzje administracyjne z upoważnienia
 [Rozwiń]Osoby zarządzające powiatowymi osobami prawnymi
 [Rozwiń]Radny Powiatu
 [Rozwiń]Sekretarz Powiatu
 [Rozwiń]Skarbnik Powiatu
 [Rozwiń]Starosta, Wicestarosta, członkowie Zarządu Powiatu
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002
[Rozwiń]1