wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Powiat Garwoliński

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)
Małgorzata Antolak Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego (Dyrektor)
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)
Agnieszka Gromół Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Dyrektor)
Justyna Anna Kender-Ochnik Kierownik Referatu Praw Jazdy (Kierownik )
Janusz Kowalski Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu (Dyrektor)
Bartłomiej Kozyra Sekretarz Powiatu Garwolińskiego (Sekretarz)
Iwona Teresa Kurowska Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego (Wicestarosta )
Robert Ochnio Dyrektor Wydziału Komunikacji (Dyrektor )
Małgorzata Jolanta Serzysko Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (Dyrektor)
Anna Jolanta Szeląg Dyrektor Wydziału Budownictwa (Dyrektor)
Dariusz Tarczyński Dyrektor Wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego (Dyrektor)
Mirosław Marek Walicki Starosta Powiatu Garwolińskiego (Starosta )
Jolanta Zawadka Skarbnik Powiatu Garwolińskiego (Skarbnik )
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)
Marzena Andrzejewska ds. wydawania licencji i zaświadczeń (inspektor)
Małgorzata Antolak Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego (Dyrektor)
Anna Arczyńska pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych (pracownik I stopnia)
Elżbieta Bajdor wieloosobowe ds. prowadzenia kancelarii (inspektor)
Dominika Baran ds. geodezyjnych i Narady Koordynacyjnej (pomoc administracyjna)
Adam Barwicki ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)
Adam Bela specjalista ds kontroli (specjalista)
Hanna Błażejczyk ds. uzgadniania - usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu, uzgodnienia dokumentacji z Zespołem Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (inspektor)
Luiza Bogucka Inspektor Ochrony Danych (inspektor IDO)
Mariola Boreczek ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 1 (inspektor)
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)
Paweł Budyta Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów (Kierownik)
Maria Całka ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)
Iwona Celej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)
Justyna Cichecka wieloosobowe ds. edukacji (inspektor)
Magdalena Ciołek ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)
Andrzej Cmiel wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)
Aneta Długosz wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)
Andrzej Dziudzik ds. obronnych i kancelarii tajnej (inspektor)
Urszula Febert ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)
Zenon Gałązka ds. gospodarki nieruchomościami (inspektor )
Katarzyna Gładysz obsługa sekretariatu Sekretarz/Skarbnik (inspektor)
Aneta Głowala ds. kadr (inspektor)
Strona 1 z 5 (111 pracowników)Poprzednia[1]2345Następna
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Elżbieta Adamiak Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Marzena Andrzejewska ds. wydawania licencji i zaświadczeń (inspektor)Wydział Komunikacji
Małgorzata Antolak Dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego (Dyrektor)Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Anna Arczyńska pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych (pracownik I stopnia)Sekretarz Powiatu Garwolińskiego
Elżbieta Bajdor wieloosobowe ds. prowadzenia kancelarii (inspektor)Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Dominika Baran ds. geodezyjnych i Narady Koordynacyjnej (pomoc administracyjna)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Adam Barwicki ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Adam Bela specjalista ds kontroli (specjalista)Audytor Wewnętrzny
Hanna Błażejczyk ds. uzgadniania - usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu, uzgodnienia dokumentacji z Zespołem Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Luiza Bogucka Inspektor Ochrony Danych (inspektor IDO)Inspektor Ochrony Danych
Mariola Boreczek ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 1 (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Agnieszka Braun Dyrektor Wydziału Finansowego (Dyrektor)Wydział Finansowy
Paweł Budyta Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów (Kierownik)Wydział Komunikacji
Maria Całka ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor)Wydział Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego
Iwona Celej ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Justyna Cichecka wieloosobowe ds. edukacji (inspektor)Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
Magdalena Ciołek ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Andrzej Cmiel wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)Wydział Budownictwa
Tadeusz Czamara Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor)Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności Spr. Społ. i Obywatelskich
Aneta Długosz wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor)Wydział Budownictwa
Andrzej Dziudzik ds. obronnych i kancelarii tajnej (inspektor)Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności Spr. Społ. i Obywatelskich
Urszula Febert ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor)Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Zenon Gałązka ds. gospodarki nieruchomościami (inspektor )Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Katarzyna Gładysz obsługa sekretariatu Sekretarz/Skarbnik (inspektor)Wydział Finansowy
Aneta Głowala ds. kadr (inspektor)Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Strona 1 z 5 (111 pracowników)Poprzednia[1]2345Następna
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Powiatu
   Waldemar Trzaskowski (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-27
   Michał Jaworski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-21
   Jan Tywanek (Radny [VIII kadencja])   2018-12-21
   Agnieszka Sadowska-Janiec (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Krzysztof Ludwik Łapacz (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Józef Tomala (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Dariusz Marek Owczarczyk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Maciej Kurowski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Stefan Marian Gora (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Marcin Kobus (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Ewa Kędziorek (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Mirosław Marek Walicki (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Jacek Stanisław Woźniak (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-18
   Marta Jolanta Serzysko (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Norbert Tomasz Wilbik (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Marek Chciałowski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Kazimierz Feliks Sionek (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-17
   Teresa Zofia Bąk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Urszula Ewa Kobielus (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Marek Ziędalski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-13
   Krzysztof Ośka (Radny [VIII kadencja])   2018-12-13
   Monika Ochnio (Radny [VIII kadencja])   2018-12-13
   Mirosław Pyra (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Marcin Kobus (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Janusz Roman Zaczek (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Maciej Kurowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Krystian Kania (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Piotr Osmólski (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Hanna Przybysz (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Józef Tomala (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Marta Jolanta Serzysko (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Adam Jan Zboina (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Mirosław Pyra (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Antoni Frąckiewicz (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Paweł Dziubak (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Dariusz Marek Owczarczyk (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-14
   Urszula Teresa Zadrożna (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Marek Ziędalski (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Tomasz Kwiatkowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Jan Tywanek (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Tomasz Jan Połoczański (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Krzysztof Jerzy Ochnio (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Mirosław Marek Walicki (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Teresa Zofia Bąk (Radny [VII kadencja])   2018-09-12
   Marek Chciałowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-12
   Jacek Stanisław Woźniak (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
 [Rozwiń]Sekretarz Powiatu
 [Rozwiń]Starosta, Wicestarosta, członkowie Zarządu Powiatu
Strona 1 z 2 (66 rekordów)Poprzednia[1]2Następna