wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Istebna

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
 IgnacyZowadaRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 WładysławZowadaRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 ArturSzmekPrzewodniczący Rady 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 AndrzejRuckiRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 CzesławPolokRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 JózefMichałekRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 StanisławLegierskiWiceprzewodniczący Rady 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 BarbaraKubasRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 MarekIwanekRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 JarosławHulawyRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 Piotr GburekRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 AleksanderCzepczorRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 ŁukaszCalikRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2015-08-31
 LeszekBujokRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
 JanBocekRadny 2015-10-11 2015-10-14 Mandat wygasł 2018-11-21
 BarbaraBieleszRadny 2014-11-16 2014-11-28 Mandat wygasł 2018-11-21
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)
[Rozwiń]Kadencja nr III (1998 - 2002)
[Rozwiń]Kadencja nr II (1994 - 1998)
[Rozwiń]Kadencja nr I (1990 - 1994)