wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Paprotnia

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Marek Kordecki Zastępca Wójta (ORG)
Beata Łęczycka Skarbnik (FIN)
Agnieszka Skup Kierownik Referatu (KRI)
Leszek Józef Trębicki Wójt Gminy (Wójt)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Sylwia Bojar Referent ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami (GK)
Barbara Czapska Inspektor ds. księgowości podatkowej (KP)
Marek Kordecki Zastępca Wójta (ORG)
Anna Kosieradzka Podinspektor ds. obywatelskich, zamówień publicznych, rolnictwa, lesnictwa (RLOZ)
Anna Ewa Kosińska Podispektor ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego , zarzadzania drogami i działalności gospodarczej (BDO)
Beata Łęczycka Skarbnik (FIN)
Aneta Miazga Podinspektor ds. drogownictwa, organizacji pozarządowych, promocji gminy (DOP)
Aneta Nasiłowska-Ślaz Podinspektor ds. podatków i opłat (PO)
Agnieszka Skup Kierownik Referatu (KRI)
Leszek Józef Trębicki Wójt Gminy (Wójt)
Elżbieta Włoszek Sekretarka (SK)
Waleria Zubko Podinspektor ds. obrony cywilnej, zarzadzania kryzysowego, gospodarki gruntami i obsługi organów kolegialnych (GO)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Sylwia Bojar Referent ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami (GK)Referat inwestycyjny , ochrony środowiska , gospodarki przestrzennej
Barbara Czapska Inspektor ds. księgowości podatkowej (KP)Wójt Gminy Paprotnia
Marek Kordecki Zastępca Wójta (ORG)Zastępca Wójta
Anna Kosieradzka Podinspektor ds. obywatelskich, zamówień publicznych, rolnictwa, lesnictwa (RLOZ)Referat inwestycyjny , ochrony środowiska , gospodarki przestrzennej
Anna Ewa Kosińska Podispektor ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego , zarzadzania drogami i działalności gospodarczej (BDO)Referat inwestycyjny , ochrony środowiska , gospodarki przestrzennej
Beata Łęczycka Skarbnik (FIN)Skarbnik Gminy
Aneta Miazga Podinspektor ds. drogownictwa, organizacji pozarządowych, promocji gminy (DOP)Referat inwestycyjny , ochrony środowiska , gospodarki przestrzennej
Aneta Nasiłowska-Ślaz Podinspektor ds. podatków i opłat (PO)Wójt Gminy Paprotnia
Agnieszka Skup Kierownik Referatu (KRI)Referat inwestycyjny , ochrony środowiska , gospodarki przestrzennej
Leszek Józef Trębicki Wójt Gminy (Wójt)Wójt Gminy Paprotnia
Elżbieta Włoszek Sekretarka (SK)Wójt Gminy Paprotnia
Waleria Zubko Podinspektor ds. obrony cywilnej, zarzadzania kryzysowego, gospodarki gruntami i obsługi organów kolegialnych (GO)Wójt Gminy Paprotnia
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Łukasz Protasiuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Irena Wakulińska (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Małgorzata Trębicka (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Krzysztof Jastrzębski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Stanisław Stański (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Mariusz Seremento (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Artur Karabin (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Piotr Ostojski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-26
   Stanisław Głuchowski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-15
   Magdalena Odoszewska (Radny [VIII kadencja])   2019-04-15
   Robert Czarnocki (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-05
   Mariusz Grzesiuła (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-05
   Sławomir Mężyński (Radny [VIII kadencja])   2019-03-28
   Józef Nasiłowski (Radny [VIII kadencja])   2019-03-18
   Wacław Kalicki (Radny [VIII kadencja])   2019-03-15
   Łukasz Protasiuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Małgorzata Trębicka (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Robert Czarnocki (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-17
   Piotr Ostojski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Mariusz Seremento (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Stanisław Głuchowski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Irena Wakulińska (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Józef Nasiłowski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Wacław Kalicki (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Krzysztof Jastrzębski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-12
   Mariusz Grzesiuła (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-12
   Artur Karabin (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Magdalena Odoszewska (Radny [VIII kadencja])   2018-12-04
   Sławomir Mężyński (Radny [VIII kadencja])   2018-12-03
   Stanisław Stański (Radny [VIII kadencja])   2018-11-22
   Mariusz Grzesiuła (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Robert Czarnocki (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-16
   Tadeusz Trębicki (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Szczepan Janusz Kozak (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Marian Stanisław Czarnocki (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Witold Jan Chromiński (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Jolanta Wileńska (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Wacław Stanisław Kalicki (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Leszek Piotr Czapski (Radny [VII kadencja])   2018-09-16
   Artur Piotr Karabin (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Stanisław Józef Głuchowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Andrzej Wincenty Chodowiec (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Sławomir Józef Mężyński (Radny [VII kadencja])   2018-09-10
   Leszek Krzysztof Kożuchowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-06
   Józef Feliks Nasiłowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-03
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
Strona 1 z 2 (51 rekordów)Poprzednia[1]2Następna