wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Platerów

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Edyta Rudnik Obsługa Organów Gminy, Handel i usługi (RG, HU)
Elzbieta Wachowicz Planowanie przestrzenne i strategiczne gminy (DR)
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Małgorzata Ciecierska Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół (GZEAS)Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno - administracyjnego Szkół
Jerzy Garucki Wójt Gminy Platerów (Wójt)Sekretarz Gminy
Jadwiga Teresa Radczuk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)Urząd Stanu Cywilnego - Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Edyta Rudnik Obsługa Organów Gminy, Handel i usługi (RG, HU)Stanowisko pracy ds. obsługi organów gminy i działalności gospodarczej
Elzbieta Wachowicz Planowanie przestrzenne i strategiczne gminy (DR)Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego i strategicznego gminy
Magdalena Wasiluk Urząd Stanu Cywilnego i Ewidencja Ludności (USC)Urząd Stanu Cywilnego - Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Urszula Katarzyna Kubić (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Radosław Ludwiczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Krzysztof Jaciuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Euzebiusz Adam Tobota (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Kazimierz Tadeusz Kinowski (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-18
   Edyta Agnieszka Wojtczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-18
   Wojciech Antosiuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Agata Wawryniuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Elżbieta Dorota Hawryluk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Kamil Kuliński (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Urszula Stanisława Szewczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-14
   Roman Mirosław Pytel (Radny [VIII kadencja])   2018-12-12
   Wiktor Baranow (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Michał Tołtyżewski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-11
   Małgorzata Elżbieta Musiolik (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-11-30
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002