wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Olszanka

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VIII (2018 - 2023)
 DariuszWojtczukWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Leszek WeredaPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 JacekWaszczukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Tadeusz WalczukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 KrzysztofRomaniukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 KrzysztofRadzikowskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 KrzysztofPiotrukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 AndrzejMichalakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Sylwester MakarukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 JadwigaŁukaszukRadny Niezrzeszony 2018-11-21 2018-12-03
 AntoniLitwiniukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Danek JanuszewskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 Jerzy FilipiukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 ZenonFilipiukRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
 MarekBiernackiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-22
[Rozwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)
[Rozwiń]Kadencja nr III (1998 - 2002)
[Rozwiń]Kadencja nr II (1994 - 1998)
[Rozwiń]Kadencja nr I (1990 - 1994)