wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Gmina Olszanka

Kierownictwo urzędu i pozostali pracownicy

Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Bogusława Jędrzejewska-Chmielewska Sekretarz Gminy (SG)
Grzegorz Pajnowski Wójt Gminy (WG)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Hanna Chwedoruk Inwestycje, zagospodarowanie przestrzenne i zamówienia publiczne (P, ZP, OŚ, B, GP)
Jadwiga Chwedoruk Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności (USC, SO, IN)
Andrzej Daniluk Gminne Centrum Informacji (GCI)
Bogusława Jędrzejewska-Chmielewska Sekretarz Gminy (SG)
Ewa Kasianiuk Ksiegowość Budżetowa (KB)
Sylwia Knapiuk Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności (USC, SO, IN)
Grzegorz Pajnowski Wójt Gminy (WG)
Małgorzata Raczuk Ochrona środowiska i rolnictwo (OŚ, GKM)
Sylwia Sawtyruk Obsługa rady gminy (OR)
Barbara Sobolewska Zych Ksiegowość Budżetowa (KB)
Stefan Stefaniuk Wodociągi, zarządzanie kryzysowe i obrona cywilna (OC, SO)
Jadwiga Stefaniuk Wymiar podatków i opłat (W)
Katarzyna Szczepanowska Sekretariat Wójta Gminy (Org)
Anna Wasilewska Gospodarka komunalna, kasa (G, GKM)
Agata Wierzbicka Księgowość podatkowa (KP)
Imię i Nazwisko 
Stanowisko 
Komórka organizacyjna 
Hanna Chwedoruk Inwestycje, zagospodarowanie przestrzenne i zamówienia publiczne (P, ZP, OŚ, B, GP)Inwestycje, zagospodarowanie przestrzenne i zamówienia publiczne
Jadwiga Chwedoruk Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności (USC, SO, IN)Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności
Andrzej Daniluk Gminne Centrum Informacji (GCI)Gminne Centrum Informacji
Bogusława Jędrzejewska-Chmielewska Sekretarz Gminy (SG)Sekretarz Gminy
Ewa Kasianiuk Ksiegowość Budżetowa (KB)Ksiegowość budżetowa
Sylwia Knapiuk Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności (USC, SO, IN)Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności
Grzegorz Pajnowski Wójt Gminy (WG)Wójt Gminy
Małgorzata Raczuk Ochrona środowiska i rolnictwo (OŚ, GKM)Ochrona Środowiska i rolnictwo
Sylwia Sawtyruk Obsługa rady gminy (OR)Obsługa rady gminy
Barbara Sobolewska Zych Ksiegowość Budżetowa (KB)Ksiegowość budżetowa
Stefan Stefaniuk Wodociągi, zarządzanie kryzysowe i obrona cywilna (OC, SO)Wodociągi, zarządzanie kryzysowe i obrona cywilna
Jadwiga Stefaniuk Wymiar podatków i opłat (W)Wymiar Podatków i Opłat
Katarzyna Szczepanowska Sekretariat Wójta Gminy (Org)Sekretariat Wójta Gminy
Anna Wasilewska Gospodarka komunalna, kasa (G, GKM)Gospodarka komunalna, kasa
Agata Wierzbicka Księgowość podatkowa (KP)Księgowość podatkowa
Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Gminy
   Andrzej Mieczysław Michalak (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Zenon Stanisław Filipiuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Marek Andrzej Biernacki (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Krzysztof Grzegorz Radzikowski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Sylwester Makaruk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-30
   Leszek Błażej Wereda (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-30
   Jerzy Filipiuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Jacek Waszczuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Krzysztof Piotruk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-29
   Krzysztof Romaniuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-28
   Dariusz Wojtczuk (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2019-04-28
   Danek Alojzy Januszewski (Radny [VIII kadencja])   2019-04-25
   Antoni Marek Litwiniuk (Radny [VIII kadencja])   2019-04-24
   Andrzej Mieczysław Michalak (Radny [VIII kadencja])   2018-12-21
   Danek Alojzy Januszewski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-21
   Jadwiga Anna Łukaszuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-21
   Dariusz Wojtczuk (Wiceprzewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-20
   Krzysztof Grzegorz Radzikowski (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Tadeusz Walczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Sylwester Makaruk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-20
   Leszek Błażej Wereda (Przewodniczący Rady [VIII kadencja])   2018-12-19
   Jerzy Filipiuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Krzysztof Piotruk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Zenon Stanisław Filipiuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-19
   Jacek Waszczuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-17
   Antoni Marek Litwiniuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-10
   Krzysztof Romaniuk (Radny [VIII kadencja])   2018-12-06
   Marek Andrzej Biernacki (Radny [VIII kadencja])   2018-11-29
   Andrzej Andrzejczuk (Radny [VII kadencja])   2018-09-21
   Marek Piotruk (Radny [VII kadencja])   2018-09-21
   Waldemar Skolimowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-18
   Dariusz Niedzielak (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Anna Szaniawska (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-10
   Jerzy Filipiuk (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-04
   Marcin Mazuruk (Radny [VII kadencja])   2018-09-03
   Tadeusz Walczuk (Radny [VII kadencja])   2018-08-31
   Agnieszka Nurzyńska (Radny [VII kadencja])   2018-08-31
   Marek Andrzej Biernacki (Radny [VII kadencja])   2018-08-31
   Bronisław Aleksander Izdebski (Radny [VII kadencja])   2018-08-31
   Stefan Nitichoruk (Radny [VII kadencja])   2018-08-29
   Mirosław Romaniuk (Radny [VII kadencja])   2018-08-27
   Urszula Domańska (Radny [VII kadencja])   2018-08-14
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
Strona 1 z 2 (58 rekordów)Poprzednia[1]2Następna