wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Powiat Garwoliński

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2018
 [Zwiń]Radny Powiatu
   Janusz Roman Zaczek (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Maciej Kurowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Krystian Kania (Radny [VII kadencja])   2018-09-17
   Piotr Osmólski (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-17
   Hanna Przybysz (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Józef Tomala (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Marta Jolanta Serzysko (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Adam Jan Zboina (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Mirosław Pyra (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Antoni Frąckiewicz (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Paweł Dziubak (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Dariusz Marek Owczarczyk (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2018-09-14
   Urszula Teresa Zadrożna (Radny [VII kadencja])   2018-09-14
   Marek Ziędalski (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Tomasz Kwiatkowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Jan Tywanek (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Tomasz Jan Połoczański (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Krzysztof Jerzy Ochnio (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Mirosław Marek Walicki (Radny [VII kadencja])   2018-09-13
   Teresa Zofia Bąk (Radny [VII kadencja])   2018-09-12
   Marek Chciałowski (Radny [VII kadencja])   2018-09-12
   Jacek Stanisław Woźniak (Radny [VII kadencja])   2018-09-11
[Rozwiń]2017
[Rozwiń]2016
[Rozwiń]2015
[Rozwiń]2014
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002