Elżbieta Adamiak
| Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (Kierownik) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Marzena Andrzejewska
| ds. wydawania licencji i zaświadczeń (inspektor) | Wydział Komunikacji |
Anna Arczyńska
| pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych (pracownik I stopnia) | Sekretarz Powiatu Garwolińskiego |
Elżbieta Bajdor
| wieloosobowe ds. prowadzenia kancelarii (inspektor) | Wydział Organizacyjno-Administracyjny |
Dominika Baran
| ds. geodezyjnych i Narady Koordynacyjnej (pomoc administracyjna) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Damian Baran
| Powiatowy Rzecznik Konsumentów (Rzecznik Konsumentów) | Starosta Powiatu Garwolińskiego |
Piotr Barej
| Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (Dyrektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Adam Barwicki
| ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Adam Bela
| specjalista ds kontroli (specjalista) | Audytor Wewnętrzny |
Katarzyna Błachnio
| sekretariat Starosty/Wicestarosty (inspektor/podinspektor/pomoc administracyjna ) | Wydział Organizacyjno-Administracyjny |
Hanna Błażejczyk
| ds. uzgadniania - usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu, uzgodnienia dokumentacji z Zespołem Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (inspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Luiza Bogucka
| Inspektor Ochrony Danych (inspektor IDO) | Inspektor Ochrony Danych |
Luiza Bogucka
| Pełnomocnik ds informacji niejawnych (pełnomocnik) | Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych |
Paweł Budyta
| Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów (Kierownik) | Wydział Komunikacji |
Maria Całka
| ds. planowania i przygotowania inwestycji (inspektor) | Wydział Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego |
Iwona Celej
| ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 2 (podinspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Justyna Cichecka
| wieloosobowe ds. edukacji (inspektor) | Wydział Edukacji, Kultury i Sportu |
Magdalena Ciołek
| ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Andrzej Cmiel
| wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor) | Wydział Budownictwa |
Tadeusz Czamara
| Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spr. Społe. i Obywatelskich (Dyrektor) | Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności Spr. Społ. i Obywatelskich |
Aneta Długosz
| wieloosobowe ds. architektoniczno-budowlanych (inspektor) | Wydział Budownictwa |
Mariola Domarecka
| ds. ewidencji gruntów i budynków, klasyfikacji gruntów 1 (inspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Urszula Febert
| ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, udostępnianie materiałów geodezyjnych (inspektor) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Zenon Gałązka
| ds. gospodarki nieruchomościami (inspektor ) | Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami |
Katarzyna Gładysz
| obsługa sekretariatu Sekretarz/Skarbnik (inspektor) | Wydział Finansowy |