wyszukiwanie zaawansowane

Strona Podmiotowa: Urząd Gminy Stromiec

Oświadczenia o stanie majątkowym

Rok (Malejąco)
 
Kategoria osób zobowiązanych (Rosnąco)
Osoba składająca oświadczenie 
Data złożenia oświadczenia (Malejąco)
[Zwiń]2014
 [Zwiń]Radny Gminy
   Marek Paweł Adamczyk (Radny [VII kadencja])   2014-12-31
   Dariusz Deleska (Radny [VII kadencja])   2014-12-31
   Anna Wieteska (Radny [VII kadencja])   2014-12-30
   Rafał Mariusz Dudek (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Elżbieta Korczak (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Bożena Hanna Kucharska (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Danuta Mac (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Marzena Ośka (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Zofia Piechnik (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Mirosława Lidia Stachera (Wiceprzewodniczący Rady [VII kadencja])   2014-12-29
   Milena Wanda Szulik (Radny [VII kadencja])   2014-12-29
   Grzegorz Kierzkowski (Radny [VII kadencja])   2014-12-23
   Jan Chryzostom Czachowski (Przewodniczący Rady [VII kadencja])   2014-12-16
   Adam Pietrusiński (Radny [VII kadencja])   2014-12-03
   Jan Chryzostom Czachowski (Przewodniczący Rady [VI kadencja])   2014-09-22
   Karol Piotr Kucharski (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Mirosław Wieteska (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Anna Wieteska (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Mirosław Śniegowski (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Robert Strzelczyk (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Małgorzata Piekarska (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Zofia Piechnik (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Krystyna Molenda (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Bogusław Kornet (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Anna Jarosińska (Wiceprzewodniczący Rady [VI kadencja])   2014-09-22
   Rafał Dudek (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Dariusz Deleska (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Wojciech Cyngot (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Marek Paweł Adamczyk (Radny [VI kadencja])   2014-09-22
   Małgorzata Anna Piekarska (Radny [VII kadencja])   2014-01-29
 [Rozwiń]Wójt, z-ca Wójta
[Rozwiń]2013
[Rozwiń]2012
[Rozwiń]2011
[Rozwiń]2010
[Rozwiń]2009
[Rozwiń]2008
[Rozwiń]2007
[Rozwiń]2006
[Rozwiń]2005
[Rozwiń]2004
[Rozwiń]2003
[Rozwiń]2002
[Rozwiń]2000