wyszukiwanie zaawansowane

MENU

Strona Podmiotowa: Gmina Zabrodzie

Radni

Kadencja (Malejąco)
Imie 
Nazwisko 
Funkcja w radzie 
Klub radnych 
Data wyboru
radnego
 
Data objęcia
mandatu
 
Uwagi 
[Zwiń]Kadencja nr VIII (2018 - 2023)
 BogusławaWielgolaskaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 LeszekWawryłoRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 AlinaTeodorczykRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 TadeuszSuchenekRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 AndrzejStrągowskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 MariaPodolakRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 JanuszPakułaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 GrzegorzOsowieckiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 ArletaMiąśkiewiczRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 SylwiaMarciszewskaPrzewodniczący Rady Niezrzeszony 2014-10-21 2018-11-26
 AgnieszkaKwiatkowskaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 PawełKamińskiRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 WiesławJakubowskiWiceprzewodniczący Rady Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 WiesławGizaRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
 AndrzejGarbarczykRadny Niezrzeszony 2018-10-21 2018-11-21
[Rozwiń]Kadencja nr VII (2014 - 2018)
[Rozwiń]Kadencja nr VI (2010 - 2014)
[Rozwiń]Kadencja nr V (2006 - 2010)
[Rozwiń]Kadencja nr IV (2002 - 2006)